Сувенірна продукція

Хочете зробити шкільне свято неповторним та залишити дітям щось на згадку? Потрібно нагородити дітей за успіхи  та заохотити до подальших звершень? Чи, можливо, ви прагнете додати неповторну родзинку до випускної фотосесії? PRINT HOUSE вирушає вам на допомогу! Адже тепер ми робимо не лише фотоальбоми!

Горнята з фото

Цікавим та несподіваним подарунком може стати горнятко з світлиною вашої дитини або групи дітей. Ви можете надати свої фото або скористатись послугами нашого фотографа. Після цього дизайнер виготовить макет згідно ваших побажань. В кінцевому результаті весь клас або група отримає цікавий та практичний подарунок.

Вартість від 70 грн

Грамоти, подяки   та сертифікати.

У Вас урочиста подія, семінар, змагання? Можливо, ви просто бажаєте гарно оформити подяку до визначної дати? Ми можем виготовити для Вас під ці потреби грамоти, сертифікати, дипломи у найрізноманітніших варіантах дизайну та друку.

Вартість від 20 грн

Сувенірні магніти

Фото на магніті – оригінальний і недорогий спосіб надовго залишити в пам’яті друзів, зображених на ньому. Це прекрасний подарунок для вас, ваших друзів, близьких і родичів. Розмір магнітів може бути від 10*15 см до 20*30 см. Ми можемо надати послуги нашого фотографа, або виготовити магніти з ваших фото.

Вартість від 30 грн

Сувенірні медалі

Сувенірна медаль – це саме той подарунок для дитини, що здатен якнайкраще мотивувати її до досягнення нових поставлених цілей. Медалі виготовлені з металу, на який якісно нанесене зображення. Область їх застосування дуже широка і обмежується тільки фантазією.

Вартість від 50 грн

Друк на футболках

Футболка з нанесеним фотозображенням або малюнком може стати ще одним подарунком, що свідчитиме про вашу креативність. Крім того, яскравий одяг з символікою школи, веселим гаслом або будь-якими іншими стильними принтами буде окрасою вашої фотосесії і випускної  фотокниги*.

Вартість від 150 грн

Let’s Start Something new
Say Hello!

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis.